Наше опитування
Чи подобається вам місто Ржищів ?
Всього відповідей: 207

Головна » Фотоальбом » Спорт Ржищева » Бокс » Бокс Ржищева
17 травня 2014 року проходив відкритий чемпіонат м.Обухів з боксу серед школярів.В змаганнях брали участь 10 команд з м.Києва та Київської області.Боксерський клуб «Ржищів» був представлений трьома спортсменами, двоє з яких стали переможцями турніру – Стрельцов Ярослав(37кг) та Дроваль Ярослав(59кг).

З 20 по 22 травня 2014 року в м.Бровари проходив Всеукраїнський турнір з боксу серед школярів пам’яті заслуженого тренера України Корольова.Змагалися боксери з різних регіонів України, наші ржищівські хлопці:Стрельцов Ярослав(38,5кг) і Дроваль Ярослав(59кг), виступали за команду м.Баришівка, вигравши по три поєдинки, хлопці стали чемпіонами здобувши золоті нагороди.

З 30 травня по 1 червня 2014 року в м.Києві проходила відкрита першість ДЮСШ-10 з боксу серед школярів, юніорів та молоді.В змаганнях брали участь команди Київської, Івано-Франківської областей і м.Києва.Боксерський клуб «Ржищів» представляли чотири спортсмена:Савін Владислав(60кг)-III місце, Терещенко Олексій(50кг)-II місце, Дроваль Ярослав(57кг)-I місце, Стрельцов Ярослав(37кг)-I місце.

Хочеться відмітити двох найкращих боксерів м.Ржищів, Дроваля Ярослава(провів 49 поєдинків, в 36 здобув перемогу) і Стрельцова Ярослава(провів 47 поєдинків, в 42 здобув перемогу).Хлопці вже два роки є кращими боксерами в м.Києві та Київській області, багато разів доводили свою силу і майстерність на міжнародних і всеукраїнських турнірах, лише в своєму рідному місті їх не замічають, або роблять вигляд, що ніколи про них не чули. Діти чекають нових виборів мера міста з великою надією на те, що до влади прийде порядна людина , якій небайдуже до їхнього майбутнього.
Переглядів: 1488 | Розміри: 807x605px/153.2Kb
Дата: 05.08.2014 | Додав: adminbogdan